į pradžią turinys susisiekite  
Apie mus » Veikla
Veidrodžiai

Veidrodžiai

 

Skaidrus paprastas veidrodis, tonuotas rudai, pilkai, sendintas veidrodis, matintas, matintas pagal raštą, šildomas veidrodis. Gaminiai gaminami atsakingo ir patyrusio kolektyvo. Veidrodžių kokybe nusivilti tikrai neteks.

 

Veidrodis - daiktas galintis namams suteikti jaukumo, šiltumo pojutį, turintis nemažą poveiki namų erdvei, bet reikia žinoti kaip jį derinti su likusiomis namų interjero detalėmis. Šis daiktas gali mažus kambarius paversti dideliais, o tamsius ir niūrius - šiek tiek jaukesniais ir šviesesniais.

 

Kur pakabinti veidrodį? Kur pakabinti veidrodį priklauso tik nuo Jūsų fantazijos bei Jūsų namų ir , tačiau verta paminėti, kad kabinti veidrodį priešais lauko duris - nepatartina. Pagal fengšui jis atspindi energiją, todėl geriau būtų kabinti šonu į lauko duris. Veidrodžio kabinimas prieš veidrodį - taip pat turi neigiama įtaką, to reiktų vengti, jei tikite blogais prietarais.

 

Skirtingu dydžių veidrodžiai tinkantys bet kokiam interjerui. Veidrodžio pritaikymas interjere turi labai dideles galimybes, jis suteikia namams jaukumo ir išbaigtumo. Pagerina namų dizainą bei gali paslėpti kai kuriuos namų defektus, pavyzdžiui sienų nelygumus ir kt. Veidrodžio dydį reiktų rinktis pagal aplinkos plotą, kuriame bus pats veidrodis arba nuo jo paskirties. Esant veidrodžiui koridoriuje ar šalia drabužinės - norėsite matyti save visu ūgiu, todėl būtų aktualus didesnis veidrodis, o mažame vonios kambaryje užtektų ir mažo veidrodžio veidui.

 

Nepamirškite galvodami apie veidrodį apmąstyti ir apie veidrodžio rėmą bei apšvietimą, tai taip pat pakankamai svarbios veidrodžio detalės. Apšvietimas prie veidrodžio turi apšviesti Jus, o ne patį veidrodį. Geriausiu šiuo atveju būtų apšvietimas virš veidrodžio arba iš abiejų šonų. Veidrodžio rėmas dažniausiai pasirenkamas norint priderinti veidrodį prie likusio namų interjero.

 

Žemiau matote veidrodžio išnaudojimo galimybes.